Hulpdiensten uitgerukt voor medisch incident op De Sint Pieter in Zaandam
's middags zijn meerdere hulpdiensten gealarmeerd voor een medisch incident op de De Sint Pieter in Zaandam. In totaal werden 60 P2000 meldingen verstuurd.
De hulpdiensten zijn 's middags uitgerukt naar De De Sint Pieter in Zaandam voor een medisch incident.
De meldkamer verstuurde 60 P2000 meldingen. Hulpdiensten zijn ter plaatse.
Zaandam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Zaandam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Zaandam is de afgelopen 30 dagen 156 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1497 keer naar die plaats toe.
Tijdlijn P2000 meldingen
Bron: 112 Zaandam