Reanimatie op Piet Stuurmanweg in Waddinxveen
Foto ter illustratie

Reanimatie op Piet Stuurmanweg in Waddinxveen

Door Meldingen.nl Waddinxveen

's ochtends uitruk naar de Piet Stuurmanweg voor een reanimatie. 4 eenheden gealarmeerd.

Op De Piet Stuurmanweg in Waddinxveen heeft 's ochtends een reanimatie plaatsgevonden. De hulpdiensten werden rond half acht 's ochtends gealarmeerd. Er werden 4 P2000 meldingen verstuurd.

Bij dit soort meldingen worden automatisch zowel ambulance als brandweer opgeroepen. De brandweer kan met een AED levensreddende handelingen verrichten tot de ambulance arriveert.

Advertentie

Waddinxveen is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Waddinxveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Waddinxveen is de afgelopen 30 dagen 60 keer gealarmeerd. De ambulance moest 215 keer naar die plaats toe.

Tijdlijn P2000 meldingen

P1 a0 sgl piet stuurmanweg waddxv : 16154
P1 p 1 bdh-01 reanimatie sgl piet stuurmanweg waddinxveen 163800
P1 a0 sgl piet stuurmanweg waddxv : 15148 mmt2
P1 a0 (dia: ja) ambu 17992 piet stuurmanweg 2742jx waddinxveen waddxv bon 111027

Bron: 112 Waddinxveen