Traumaheli gealarmeerd voor incident op Hameldonk in Teteringen
Hulpdiensten massaal naar de Hameldonk vanwege een medisch noodgeval.
De Hameldonk in Teteringen was vandaag het toneel van een groot incident. Om 00:30 werd de eerste melding verzonden. In totaal werden 92 eenheden gealarmeerd, waaronder een traumahelikopter, behorend bij de 112 veiligheidsregio Midden- en West-Brabant.
Teteringen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Teteringen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Teteringen is de afgelopen 30 dagen 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 264 keer naar die plaats toe.
Tijdlijn P2000 meldingen
Bron: 112 Teteringen


