Reanimatie op P. Rijsdijkstraat in Sliedrecht
's ochtends uitruk naar de P. Rijsdijkstraat voor een reanimatie. 4 eenheden gealarmeerd.
Op De P. Rijsdijkstraat in Sliedrecht heeft 's ochtends een reanimatie plaatsgevonden. De hulpdiensten werden rond kwart over acht 's ochtends gealarmeerd. Er werden 4 P2000 meldingen verstuurd.
Bij dit soort meldingen worden automatisch zowel ambulance als brandweer opgeroepen. De brandweer kan met een AED levensreddende handelingen verrichten tot de ambulance arriveert.
Sliedrecht is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland Zuid. De hulpdiensten in Sliedrecht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Sliedrecht is de afgelopen 30 dagen 29 keer gealarmeerd. De ambulance moest 259 keer naar die plaats toe.
Tijdlijn P2000 meldingen
Bron: 112 Sliedrecht