Hulpdiensten uitgerukt voor medisch incident op Maasboulevard in Rotterdam
Op de Maasboulevard is 's nachts een medisch incident gemeld. Er werden 125 P2000 meldingen verstuurd.
's nachts vond aan de Maasboulevard in Rotterdam een medisch incident plaats. Meerdere eenheden werden opgeroepen.
In totaal werden 125 P2000 meldingen verstuurd. Meerdere hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Rotterdam is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Rotterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Rotterdam is de afgelopen 30 dagen 873 keer gealarmeerd. De ambulance moest 7774 keer naar die plaats toe.
Tijdlijn P2000 meldingen
Bron: 112 Rotterdam