Hulpdiensten uitgerukt voor medisch incident op Zoeterwoudsesingel in Leiden
's ochtends zijn meerdere hulpdiensten gealarmeerd voor een medisch incident op de Zoeterwoudsesingel in Leiden. In totaal werden 64 P2000 meldingen verstuurd.
De hulpdiensten zijn 's ochtends uitgerukt naar De Zoeterwoudsesingel in Leiden voor een medisch incident.
De meldkamer verstuurde 64 P2000 meldingen. Hulpdiensten zijn ter plaatse.
Leiden is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Leiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Leiden is de afgelopen 30 dagen 326 keer gealarmeerd. De ambulance moest 2890 keer naar die plaats toe.
Tijdlijn P2000 meldingen
Bron: 112 Leiden


