Nepagent loopt tegen de lamp na controle in hulst
Foto: politie.nl

Nepagent loopt tegen de lamp na controle in hulst

Door politie.nl Hulst

Agenten zagen zondag 31 mei rond 17.00 uur een jongeman lopen aan de Grote Zwanenstraat in Hulst. Tijdens een kort gesprek vonden agenten

Agenten zagen zondag 31 mei rond 17.00 uur een jongeman lopen aan de Grote Zwanenstraat in Hulst. Tijdens een kort gesprek vonden agenten een pinpas die niet van hem was. Omdat het verhaal van de jongen onduidelijk was en agenten de situatie niet vertrouwden, namen zij hem mee naar het politiebureau voor verder onderzoek.

Slachtoffer nepagent belt politie
Terwijl agenten met de jongen in gesprek zijn, komt er een melding binnen van een slachtoffer uit Sint Jansteen. Het slachtoffer gaf aan te zijn opgelicht door een nepagent. Het slachtoffer was eerder telefonisch benaderd door iemand die zich voordeed als politieagent. Kort daarna stond deze persoon aan de deur. Later ontdekte het slachtoffer dat het om een oplichter ging. Bij het slachtoffer werden kostbaarheden en een pinpas weggenomen. De naam van het slachtoffer komt overeen met de naam op de pinpas die bij de jongen in Hulst werd aangetroffen.

Advertentie

Nepagent aangehouden
De 15-jarige jongen uit Breda is aangehouden. De politie doet verder onderzoek naar de zaak en sluit meerdere aanhoudingen niet uit.

Wat kunt u doen als u gebeld wordt door een ‘nepagent’ of ‘bankmedewerker’?
Als u bent gebeld, kunt u de volgende acties ondernemen:

Bekijk op politie.nl →