Brand op Goordreef in Erp
Hulpdiensten massaal naar de Goordreef vanwege een brand.
De Goordreef in Erp was 's middags het toneel van een brand. De brandweer is met meerdere voertuigen uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
Om rond half vier 's middags werden de eerste eenheden gealarmeerd. Er zijn 4 P2000 meldingen uitgestuurd. De brandweer is opgeroepen. Uit onder andere Chauffeurs is de brandweer om bijstand gevraagd.
Erp is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Noord. De hulpdiensten in Erp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Erp is de afgelopen 30 dagen 11 keer gealarmeerd. De ambulance moest 31 keer naar die plaats toe.