Traumaheli gealarmeerd voor incident op Molenslootstraat in Den Haag
Op de Molenslootstraat is 's middags een medisch noodgeval gemeld. Er werden 4 P2000 meldingen verstuurd.
Vandaag is er aan de Molenslootstraat in Den Haag een traumahelikopter geland na een ernstig incident. De eerste melding werd om 16:14 verstuurd en in totaal werden 4 eenheden gealarmeerd.
Den Haag is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Haag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Den Haag is de afgelopen 30 dagen 801 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5750 keer naar die plaats toe.