Brand op Klappolder in Bleiswijk
Foto ter illustratie

Brand op Klappolder in Bleiswijk

Door Meldingen.nl Bleiswijk

Hulpdiensten massaal naar de Klappolder vanwege een brand.

De Klappolder in Bleiswijk was 's ochtends het toneel van een brand. De brandweer is met meerdere voertuigen uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.

Om rond elf uur 's ochtends werden de eerste eenheden gealarmeerd. Er zijn 4 P2000 meldingen uitgestuurd. De brandweer is opgeroepen.

Advertentie

Bleiswijk is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Bleiswijk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Bleiswijk is de afgelopen 30 dagen 90 keer gealarmeerd. De ambulance moest 785 keer naar die plaats toe.

Tijdlijn P2000 meldingen

P1 p 1 brt-01 oms beheerssysteem houwelingen klappolder bleiswijk 179101 170831 179192
P1 p 1 brt-01 oms beheerssysteem houwelingen klappolder bleiswijk 155330
P1 p 1 (intrekken alarm brw) oms beheerssysteem houwelingen klappolder bleiswijk
P1 p 1 brt-07 oms handmelder houwelingen klappolder bleiswijk 170831

Bron: 112 Bleiswijk